Optik Turnike T-501H

Optik Turnike T-501H

Optik Turnike T-501H Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Açıklama

Optik Turnike T-501H

Optik Turnike T-501H Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Optik Turnike T-501H Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir.

Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Optik Turnike T-501H turnikeler bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyen bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır.

Ziyaretçi geçişi sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar.

Ancak ani kapatma esnasında insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

Optik turnikelere biometrik okuma sistemleri (Kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi, iris okuma) entegre edilerek tanımlı adilo kişilerin geçişleri sağlanabilmektedir.Ayrıca geçiş yapan ziyaretçilerin sayıları ve geçiş yapılan saat raporları alınabilir.

Adilo Bilişim PDKS Yazılımı (Personel Devam Kontrol Sistemi) geçiş yapan personel bilgilerini rapor halinde sunabildiği gibi giriş-çıkış bilgileri ile tek tuşla bordrolama da yapabilmektedir.

Tüm Adilo Bilişim Optik Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Optik Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Turnike Sistemleri hakkında detaylı

teknik bilgi veya fiyat bilgisi

almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

Özellikler

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
Kasa AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: Siyah paslanmaz.
Kanat Her iki yönde açılabilen 10 mm temperli cam. Opsiyonel: Füme cam.
Üst Taban 1O mm siyah temperli cam.
Fonksiyonlar Mikroprosesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve bir kişinin geçişine izin verme. Elektronik geçiş hafıza özelliği ile bir geçiş tamamlanmadan gelen diğer sinyalleri hafızaya alır ve kanatları kapatmadan geçişe izin verir. Opsiyonel: 2 x RS232 ve 1 x RS 485 haberleşme portu.
Mekanizma Kanat hareketleri servo motor ile kontrol edilmektedir. 16 bit Microcontroller ve encoder desteği ile hassas motor. Hareketi ve yetkisiz geçişlerde motor ile kilitleme.
Algılama Sensörleri Her turnikede 14 adet karşılıklı sensör.
İndikatör Üst kapağın çevresinde ledli aydınlatma ve üst tablada geçiş ledleri.
Geçiş Hızı ~60 kisi / dakika.
Kanat Hızı 1 sn. (Açma – Kapama)
Geçiş Aralığı 90 cm
Ağırlık ~112 kg (Tekli kanat)
Aksesuarlar Kanat Üzeri Logo Kazıma. Sticker. Uzaktan Kumanda Ünitesi. Paslanmaz Çelik Okuyucu Aparatı. Sayaç. 2’li Buton Kontrol Ünitesi. Paslanmaz Çelik Okuyucu Ayağı. Paslanmaz Çelik Alt Tabla (Plate).
<< Sayfaya Geri Dön