Tam Boy Turnike

Tam Boy Turnike Nedir?

Tam boy turnikeler 3 veya 4 sıra döner çubuklardan oluşan ve tripod turnike kapısı esas alınarak geliştirilmiş, en iyi güvenlik performansına sahip, en yüksek ve en büyük ebatlı yaya turnike kapısı türüdür.

Tam boy turnike sağlam yapısı ile dış ve iç alanların güvenliğini sağlamak için idealdir. Kart okuyucu. parmak izi okuyucu, yüz tanıma, iris okuyucu vb. tüm biometrik cihazlarla entegre çalışabilen turnikeler, personele ihtiyaç duymadan erişimi güvenilir bir şekilde kontrol etmek için kullanılabilirler ve izin verilen yönde kişilerin bir taraftan diğerine kontrollü geçişini sağlarlar.

Sıradan bir turnike kapısından çok daha yüksek ve geniştir ve bariz güvenlik avantajlarına sahiptir. Çeşitli tasarım seçeneklerinde iki, üç veya dört kanatlı versiyonlar mevcuttur.

ADİLO BİLİŞİM

Tam Boy Turnike Modelleri

Tam Boy Turnike Nasıl Çalışır?

7 fit yüksekliğinde, boy turnike döner kapıya benzer ancak çok daha endüstriyel bir yapıya sahiptir. Tam boy turnikeler, tipik olarak, insanların tek bir yönde hareket etmesini sağlamak için yatay çubuklarla ayrılmış döner bir kapıya sahiptir. Daha da önemlisi, insanların bariyerin üzerinden atlamasını engellerler ve eğer birisi bariyeri aşmayı başarırsa, muhtemelen güvenlik görevlisi tarafından fark edilecek ve sorgulanacaktır.

Turnikelerin çeşitli kullanım seçenekleri vardır. Bunlar, yalnızca çıkış yapma seçeneği veya giriş/çıkış seçeneği (her iki yönde de dönerek, trafiğin izin verdiği ölçüde insanların girip çıkmasına izin verir. Yalnızca çıkış turnike ise, trafik akışının engellenmemesini sağlamak için tek bir yönde döner. Sadece çıkışlı tam boy turnikeler genellikle spor salonu, eğlence parkı veya konser salonu gibi büyük mekanlarda kullanılır.

Tam Boy Turnike Fiyatları

Adilo Bilişim tam güvenlik turnikeleri, yüksek güvenlik performansına sahiptir ve kaliteli hizmet sunar. Malzemeden işçiliğe kadar tam boy turnikelerimiz, her segmentte iyi tutuş garantilidir. 304 paslanmaz çelik malzemelerimiz özenle seçilmiş üstün malzemelerden yapılmıştır.

Boy turnike fiyatları ürün modeline göre farklılık göstermektedir. Fiyat konusunda her zaman müşterilerimize doğru çözümlerle birlikte bütçelerine uygun fiyatlar sunmaktayız. Tam boy turnike fiyatları hakkında bizimle görüşmeden karar vermeyin. Müşteri temsilcilerimize 0212 221 03 20 den ulaşabilir veya whatsApp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Tam Boy Turnike AKT-402-D

Tam Boy Turnikeler Nerelerde Kullanılır?

Boy turnikeler, gözetimsiz ve yüksek güvenlik gereksinimlerinin yanı sıra zorlu ortamlara sahip bazı dış ortam durumları için uygundur.

Turnikeler ağırlıklı olarak fabrikalarda, şantiyelerde, cezaevlerinde, işletmelerde, kurumlarda, tren istasyonlarında, otogarlarda, havaalanlarında, askeri üsler de kullanılmaktadır. Güvenlik seviyesi ve işlevi güçlüdür. Yapısı çok yüksek olduğu için insanlar onu geçemez. Büyük bir güvenliği vardır.

Boy Turnike Avantajları

Boy turnike güvenlik performansı tüm turnikeler arasında en yüksek olanıdır ve tüm turnikeler arasında gözetimsiz gerçekleştirebilen tek turnike kapı donanım cihazıdır.

Tek kişilik trafiği etkili bir şekilde gerçekleştirebilir, yani bir seferde yalnızca bir kişi geçebilir, yüksek güvenlik ve güvenilirlikle.

Güçlü su geçirmez ve toz geçirmez özelliğe ve çevreye güçlü uyum sağlar. Dış mekan ve iç mekan için uygundur.

Boy turnikeler, çalışma sırasında istikrarlı performans ile sessiz tasarımı benimser.

Acil bir durumda kalabalığı hızla tahliye edebilir, engelsiz bir geçiş oluşturabilir ve iletişim hızını artırabilir.

ADİLO BİLİŞİM

İş Ortaklarımız