Optik Turnike T-101

Optik Turnike T-101

Optik Turnike T-101 bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Adilo Bilişim Optik Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Açıklama

Optik Turnike T-101

Optik Turnike T-101 bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyen bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını Kart Okuyucu ya (Parmak izi okuyucu, Yüz tanıma, iris okuma) okuttuğunda bu perde/kanat açılır.

Ziyaretçi aradan geçerken koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında kaçakta olsa insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

Optik Turnike de kanatlar açısal hareket ederek açılıp-kapanır.

Optik Turnike T-101 modelleri üst kısımları paslanmaz çelik, mermer veya granit olabilir. İstenirse cilalı kaplamalı ağaç da olabilir. Standart modellerimizde koridor yanları genellikle siyah pleksiglas veya paslanmaz çeliktir.

Tüm Adilo Bilişim Optik Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Optik Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Adilo Bilişim Turnike Sistemleri hakkında detaylı

teknik bilgi veya fiyat bilgisi

almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

 

 

Özellikler

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
Kanat AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: Siyah paslanmaz.
Kanat Açısal kanatlı 10 mm temperli cam. Opsiyonel: Füme cam.
Üst Taban 10 mm siyah temperli cam. Opsiyonel: Ahşap.
Fonksiyonlar Mikroprosesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve bir kişinin geçişine izin verme. Elektronik geçiş hafıza özelliği ile bir geçiş tamamlanmadan gelen diğer sinyalleri hafızaya alır ve kanatları kapatmadan geçişe izin verir. Opsiyonel: 2 x RS232 ve 1 x RS 485 haberleşme portu.
Mekanizma Ayarlı mekanik tork kontrolü ile fiziksel sıkışmalarda kişiye zarar vermez.
Algılama Sensörleri Her koridorda 8 adet karşılıklı sensör.
Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile turnike acil mod konumuna geçer ve kanatlar açılır. Opsiyonel: Enerji kesintisinde akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer (Fail Safe).
İndikatör Üst kapağın çevresinde ledli aydınlatma ve üst tablada geçiş ledleri. Opsiyonel: Kanatlarda led aydınlatma.
Çalışma Sıcaklığı 0° / +70°
Geçiş Hızı ~40 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 56 cm
Kullanım Alanları İç ortam kullanımlarına uygundur.
<< Sayfaya Geri Dön