Optik Turnike T-201

Optik Turnike T-201

Optik Turnike T-201 de kanatlar doğrusal hareket ederek açılıp-kapanır. Bu modellerin üst kısımları paslanmaz çelik, mermer veya granit olabilir. İstenirse cilalı kaplamalı ağaç ta olabilir. Standart modellerimizde koridor yanları genellikle siyah pleksiglas veya paslanmaz çeliktir.

Açıklama

Optik Turnike T-201

Optik Turnike T-201 Bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikeleri

mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Optik Turnike T-201 bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyen bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır.>Ziyaretçi geçişi sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

Optik Turnike modelleri

de kanatlar doğrusal hareket ederek açılıp-kapanır. Bu modellerin üst kısımları paslanmaz çelik, mermer veya granit olabilir. İstenirse cilalı kaplamalı ağaç ta olabilir. Standart modellerimizde koridor yanları genellikle siyah pleksiglas veya paslanmaz çeliktir.

İhtiyacınıza yönelik doğru çözümler üretmek için, ücretsiz keşif yaparak talep edilen hizmeti müşterilerimize kaliteli şekilde ulaştırmaktayız. Adilo Bilişim Turnike Sistemleri hakkında detaylı teknik bilgi ve

Optik Turnike sistemi fiyatları

konusun da bilgisi almak için 0212 221 03 20 den satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

 

Özellikler

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
Kasa AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: Siyah paslanmaz.
Kanat Doğrusal kanatlı 10 mm temperli cam. Opsiyonel: Füme cam.
Üst Taban 10 mm siyah temperli cam. Opsiyonel: Ahşap.
Fonksiyonlar Mikroprosesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve bir kişinin geçişine izin verme. Elektronik geçiş hafıza özelliği ile bir geçiş tamamlanmadan gelen diğer sinyalleri hafızaya alır ve kanatları kapatmadan geçişe izin verir. Opsiyonel: 2 x RS232 ve 1 x RS 485 haberleşme portu.
Mekanizma Ayarlı mekanik tork kontrolü ile fiziksel sıkışmalarda kişiye zarar vermez.
Algılama Sensörleri Her koridorda 8 adet karşılıklı sensör.
Algılama Sensörleri Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile turnike acil mod konumuna geçer ve kanatlar açılır. Opsiyonel: Enerji kesintisinde akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer (Fail Safe).
Güvenlik Seviyesi Ayarı Müşteri isteğine göre tanımlanabilen 2 adet güvenlik seviyesi ayarı ile kaçak, tersten ve yetkisiz her türlü geçişte turnike bu geçişleri sesli / gizli bildirim yaparak veya engelleyerek sağlar.
İndikatör Üst kapağın çevresinde ledli aydınlatma ve üst tablada geçiş ledleri. Opsiyonel: Kanatlarda led aydınlatma.
Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz
Geçiş Hızı ~40 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 56 cm
<< Sayfaya Geri Dön