Tripod Turnike

Tripod Turnike

Tripod turnike (Kollu Turnike) kalabalığın geçişini organize eden, sağlam, güvenilir ve ekonomik geçiş kapıları da diyebiliriz.
Kompak tasarıma sahiptir ve güvenilir bir mekanizmayla çalışır. Bu turnikeler kalabalığı tek yönlü trafiğe zorlayan kapılar olarak kullanabildiği gibi ücretli geçiş kapıları oluşturmak ya da geçişlere kısıtlama getirmek içinde kullanılmaktadır. Bunlarla birlikte giriş yapan kişi sayısının bilgisi de raporlanabilir.

3 Kollu Turnike paslanmaz çelik yapısı ile mevsimsel hava şartlarına ve zorlu koşullara göre tasarlanmış olup iç-dış ortamda kullanıma uygundur. Yoğun geçiş tarafiğine ve darbelere dayanıklı mekanizması ile uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

ADİLO BİLİŞİM

TRİPOD TURNİKE MODELLERİ

Tripod Turnike Nasıl Çalışır?

Birisi turnikeden geçmek istediğinde turnike üzerindeki biometrik cihaza kartını, parmağını veya yüzünü okutur. Bu, mekanizmayı etkinleştirir ve kapılardan geçmelerini sağlar.

Geçtikten sonra, kapılar kapanır ve bir sonraki kişinin kullanabilmesi için sıfırlanır.
Çift yönlü veya tek yönlü geçiş sağlanabilen Kollu Turnikeler  elektrik kesintisi durumunda kollar otomatik olarak açık duruma geçer ve geçiş sağlanır ama istenirse kullanıcı tarafından kapalı pozisyona alınabilir.
Yangın ve deprem gibi acil durumlarda Adilo Bilişim Alarm sistemleri ile entegre edilebilen turnikeler alam sisteminin devreye girmesi ile otomatik olarak açık moda geçer.

Adilo Bilişim Tripod Turnikeleri farklı projeler için tasarlanmış özellikleri ile müşterilerinin isteklerine yönelik çözümlerle maksimum verimlilik ve memnuniyet sunmaktadır.

Bu turnikeler üzerine kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma, damar tanıma ve buton monte edilebilir. Personel Devam Kontrol Programı Pdks sistemleri ile de entegre edilebilen turnikeler firmaların personel takiplerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. 

3 kollu turnike

Tripod Turnike Fiyatları

3 Kollu Turnike Fiyatları

Turnike sistemi fiyatını etkileyen birçok faktör vardır. Örneğin, aynı gelişmiş turnike mekanizması seçilse de, içerideki korelasyonun kızılötesi sayısı, genel görünümün paslanmaz çelikten mi yoksa püskürtmeli malzemeden mi yapıldığı ve hatta geçiş genişliği  bile fiyatı etkiler.

Örneğin, bazı tüketiciler turnike satın aldıklarında, geçiş genişliği için 90cm bazıları ise 160cm istemektedir. Sadece ürünün malzemesinin artması fiyatı etkilemez, aynı zamanda 160cm turnikeyi çalıştıran teknolojinin 90cm çalıştıran teknolojiden farklı olması gerekir. Teknik gereksinimler farklı olacağı için fiyatta farklıdır. Bunun gibi bir çok faktör turnike fiyatlarını etiketlemektedir.

Bu nedenle, eğer bir tripod turnike sistemi almayı düşünüyorsanız, biraz zaman ayırabilirsiniz. Sizinle belirli kurulum ortamı hakkında iletişim kuracak ve gelecekteki çalışmalarda turnike kapısının gereksinimleri için profesyonel tasarımlar ve teklifler sunacak profesyonel müşteri hizmetleri personelimiz var. Tüm çabamız, müşterilere daha iyi bir turnike sistemi kullanım deneyimi sunmaktır.

Satış uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza göre size tatmin edici bir çözüm ve en uygun fiyatı sunacaktır. Elbette, başka sorularınız veya ihtiyaçlarınız varsa, bizimle de iletişimeiletişim geçebilirsiniz.

Firmamız Turnike sistemleri konusunda kendini kanıtlamış üretici firmalardan, özenle seçtiğimiz ürünleri müşterilerimize sorunsuz kullanımına sunmaktadır. Kullandığımız tüm turnikeler paslanmaz çelikten üretilmiş olup ISO9001 sertifikasına ve CE sertifikasına sahiptir. Güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Tripod Turnike TRP-303E

3 Kollu Turnikenin Avantajları

3 kollu turnike ile tesisinizi güvende tutun. Çift yönlü erişim kontrolü, düşük güç tüketimi ve ayarlanabilir giriş hızının avantajlarından yararlanın. Rakipsiz endüstriyel sınıf yapısı ve kolay kurulumu ile, optimum güvenliğe sahip olacaksınız.

ADİLO BİLİŞİM

İŞ ORTAKLARIMIZ