Swing Gate Turnike

Turnike Sistemleri İle Güvenli Geçişler Sağlayın

Swing Gate Turnike

Swing Gate Turnikeler, zarif ve lüks giriş çözümlerine uygundur.

Swing Gate Turnike yaya trafiği açar veya alternatif bir kontrol yapar. Kompak tasarımı ve uluslararası tekerlekli sandalye standartlarıyla uyumlu ölçülere sahip olan turnikelerimiz VIP (vip turnike) ve fiziksel engelli (Engelli turnike) insanlara giden yol için ideal çözümdür.

Günlük hayatta; kamu kurum ve kuruluşlarında, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, restoranlarda, spor ve eğlence tesislerinde, bankalarda, ofis ve yönetim binalarında, plazalarda, stadyumlarda vb. bir yerin girişinde karşılaşmaktayız. Turnike sistemleri ile resepsiyon ve giriş görevlileri işleri kolaylaşmakta, düzenlemeyi ve güvenlik en üst sırada bulunmaktadır.

Adilo Bilişim access control sistemleri güvenlik teknolojisi kendini güvenmiş markaların güvenilir, dayanıklı ve kaliteli ürünleri alıyor.Ürünlerimizi güvenlik, teknoloji ve mimari yapıyı destekliyoruz.

Swing Gate Turnike SGT-WS
Swing Gate Turnike SGT-WS

Swing Gate Turnike SGT-WS Personel, engelli ve malzeme geçişlerinde  kullanılması amacı ile tasarlanmıştır. İstenildiğinde pleksiglass veya cam kanat üzerine “dur”, “geç” ve “engelli” işaretleri eklenir.

SGT-WMC
SGT-WMC

Swing Gate Turnike SGT-WMC Personel, engelli ve malzeme geçişlerinde  kullanılması amacı ile tasarlanmıştır. İstenildiğinde pleksiglass veya cam kanat üzerine “dur”, “geç” ve “engelli” işaretleri eklenir.

SGT-343
SGT-343

Swing Gate Turnike SGT-343 Motorlu turnike 220 Vac gerilim ile çalışır. Dahili gerilim 24 Vdc dir. Turnikenin açılması bir kuru kontak tetiklemesi ile olur. Bundan sonra turnike kendisi otomatik açılır. Tehlike anlarında ve özel durumlar için [...]

SGT-312
SGT-312

Swing Gate Turnike SGT-312 - Motorlu Küpeşte Motorlu küpeşteler 220 Vac ile çalışır.Dahili gerilimi 24 Vdc dir. Küpeştenin açılması için kuru kontak verebilen herhangi bir access kontrol ürünün kullanılması yeterlidir. Bundan sonra SGT 312 mot [...]

SGT-212
SGT-212

Motorlu Küpeşteler 220 Vac ile çalışır.Dahili gerilimi 24 Vdc dir. Küpeştenin açılması için kuru kontak verebilen herhangi bir access kontrol ürünün (Parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma, iris okuma) kullanılması yeterlidir. Bundan son [...]

SGT-112
SGT-112

Turnike içerisindeki elektronik kartı sayesinde ayarlanabilen bir süre sonra kendi otomatik kapanır ve kilitlenir. Kapanma ve açma esnasında araya bir insan veya nesne girerse arada kalan insan veya nesneye zarar vermez, motor debriyajı sayesi [...]

Swing gate turnike kullanım alanları

Swing Gate Turnike Özel ya da kamu kurumları ve kuruluşlarında kullanıma uygundur.

Swing Gate Turnike Kullanım alanı olarak yemekhane, üye-çalışan takip, öğrenci takip, vip geçişi, engelli geçişi, alan sınırlandırma vb. tercüman misafir, çalışan, engelli geçişi gibi pek çok alanda girişlerin sunulması en çok tercih edilen ekipmanların yapılmasını sağlamaktadır.

Bu sistemleri motorlu ve motorsuz olarak iki çeşide ayrılmıştır. Swing Gate Turnike Sistemleri Bozuk Para, Barkod, Jeton, Mifare, Yakınlık Okuyucu, Parmak İzi Okuyucu İle Giriş Kontrol Panelleri İle Uyumlu Olarak Çalışabilme Özelliği.

Özel ya da kamu kurumları ve kuruluşlarında geçiş için kullanılan sistemlerin üretimi, genellikle sistemlerin kullanıldığı turnikeler, optik kapılar, döner kapılar ve küpeşte gibi isimlerle adlandırılmaktadır.

Engelli turnikesi ölçüleri modele göre farklılık gösterdiği gibi Engelli turnike fiyatları da tercih edilecek modele göre değişiklik göstermektedir.

Detaylı bilgi için satış danışmanlarımız her zaman size bilgi vermek için hazır olacaktır.

Geçiş kontrolünü ve görüntülemeini yapabiliyor, çevirici sistemi seçtikleri seçilebiliyor. Adilo Bilişim Turnike sistemlerinde bulunanlar ve taleplerine göre dönüşikelerin üzerine biyometrik cihazlar monte edebiliyor. Farklı turnike sistemleri ile işletmelerde giriş-çıkış saatleri, kullanıcılar, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi bir yerde yer kontrol etmek suretiyle tutulabiliyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulamalarının yetkileri

Kolay Biyometrik Entegrasyon

Swing Gate Turnike

Swing Gate Turnike

Swing Gate Turnike biyometrik kontroller (parmak izi, avuç içi ve retina tarayıcıları,yüz tanıma), kaydırmalı kartlar veya foblar dahil güvenli erişim seçenekleri ile özel ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir

Yangın, deprem, elektrik kesintisi gibi durumlarda turnike sistemleri serbest geçişe olanak vermekte ve can güvenliği açısından son derece güvenlidir.Acil durumlarda yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile “acil mod” konumuna geçer ve kanatlar açılarak geçiş yolu açılır. Enerji kesintisinde opsiyonel akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer.

Satış danışmanlarımıza 0212 221 03 20 den ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize çözüm üretmek için biz hep buradayız.