Yarım Boy Turnike

Yarım Boy Turnike Nedir?

Yarım boy turnike güvenli girişler ve orta seviye güvenlik gereksinimleri için iyi bir çözümdür. Turnikenin her dönüşünden sadece bir kişinin geçmesine izin verilir. Yarım boy turnikelerin sorunsuz, uzun ömürlü olmasını sağlayan ana etkenlerden biri kendinden merkezlemeli mekanizma tasarımı ve pas önleyici tedbirlerdir.

Yarım boy turnikeler, tüm iç mimari stillerine uyumlu bir şekilde uyum sağlar. İster giriş alanlarında ister gizli alanlarda ister ekiplere ayrılmış alanlara geçişlerde, ziyaretçi ve çalışan akışını etkin bir şekilde düzenler. Tüm kurulumlar, işaretleme sistemleri ve kart okuyucuların yanı sıra temassız tanımlama veya biyometrik tanıma sistemleriyle uyumludur.

Yarım Boy Turnike Nasıl Çalışır?

Bu tür turnikeler, merkezi olarak dönen bir sütuna ve kontrol edilecek geçişin genişliğine göre ayarlanan cam kanatlara sahip bir kılavuz çite mükemmel bir şekilde uyar. Elektrikli veya mekanik, tek veya çift yönlü modelleri mevcuttur. Turnikeler dayanıklı şekilde üretilmiştir ve onlarca yıl sorunsuz çalışır.

Metal veya cam kanat malzeme seçenekleriyle orta boy turnikelerimiz, dış ve iç mekan uygulamalarına uygundur ve piyasadaki elektronik geçiş kontrol sistemlerine kolayca entegre olacaktır.

Adilo Bilişim turnikeleri, dakikada ortalama 25 kişi geçiş hızı ile kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve mevcut geçiş kontrolü ile kolayca birleştirilebilir veya bağımsız bir sisteme sahip olabilir. Alanında kendini kanıtlamış yerli üretici firmalardan özen ve dikkatle seçtiğimiz turnikelerimiz ile maksimum güvenlik, rahatlık ve kullanım kolaylığının keyfini çıkarın

Yarım Boy Nerelerde Kullanılır?

Bu turnikeler genellikle insanlı bir istasyona ihtiyaç duymadan yaya trafiğini izlemek isteyen ticari ve endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere kurulur. Hızlı Otomatik Erişim, tüm işçilik için ömür boyu garanti ve sağlanan ve kurulan tüm ekipman için 24 ay garanti sunar.

Yarım boy turnikeler, spor salonları, okullar, ofisler ve daha fazlası gibi alanlara erişimi kontrol etmenin harika bir yoludur. Kompakt tasarımı ve güvenli çalışması ile bu turnikeler, güvenli ve emniyetli bir ortam yaratırken kalabalıkları yönetmeye yardımcı olabilir.

Gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip en yüksek kalitede yarım boy turnikelere sahip olun. Turnike sistemlerimiz, her ortamda maksimum güvenlik sağlarken, güvenilir ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

yarım boy turnike
Yarım Boy Turnike Fiyatları

Yüksek kaliteli, düşük maliyetli yarım boy turnikeleri harika fiyatlarla alın. Turnike seçeneklerimiz, şık ve modern bir tasarımla güvenliği artırmak isteyen işletmeler ve kuruluşlar için mükemmeldir. Seçimimizi bugün satın alın ve ihtiyacınız olan ürünler için en iyi fiyatları alın:

Tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için deneyimli ekibimize güvenin. Tedarik, kurulum veya bakım hakkında görüşmek üzere ücretsiz danışmanlık randevusu almak için bugün bizimle iletişime geçin.