Optik Turnike T-501

Optik Turnike T-501

Optik Turnike T-501 de mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Açıklama

Optik Turnike T-501

Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Optik Turnike T-501 de mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Optik Turnike T-501 bir koridor oluşturur.

Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyen bir perde/kanat vardır.
Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır. Ziyaretçi geçişi sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verir. Arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

Tüm Adilo Bilişim Optik Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Optik Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Adilo Bilişim Turnike Sistemleri hakkında detaylı

teknik bilgi veya fiyat bilgisi

almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

 

Özellikler

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
Kasa AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: Siyah paslanmaz.
Kanat Her iki yönde açılabilen 10 mm temperli cam. Opsiyonel: Füme cam.
Üst Taban 1O mm siyah temperli cam.
Fonksiyonlar Mikroprosesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve bir kişinin geçişine izin verme. Elektronik geçiş hafıza özelliği ile bir geçiş tamamlanmadan gelen diğer sinyalleri hafızaya alır ve kanatları kapatmadan geçişe izin verir. Opsiyonel: 2 x RS232 ve 1 x RS 485 haberleşme portu.
Mekanizma Kanat hareketleri servo motor ile kontrol edilmektedir. 16 bit Microcontroller ve encoder desteği ile hassas motor. Hareketi ve yetkisiz geçişlerde motor ile kilitleme.
Algılama Sensörleri Her turnikede 14 adet karşılıklı sensör.
Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile turnike acil mod konumuna geçer ve belirlenen yönde kanatlar açılır.
Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz
Geçiş Hızı ~60 kisi / dakika.
Kanat Hızı 0.6 sn (Açma – Kapama)
Geçiş Aralığı 55 cm
Kullanım Alanları İç ortam kullanımlarına uygundur.
<< Sayfaya Geri Dön