Optik Turnike T-100C

Optik Turnike T-100C

Optik Turnike T-100C

Optik Turnike T-100C iç mekanlarda kullanım imkanı sağlayan dayanıklı ürünler olup, orta düzeyde güvenlik gerektiren alanlarda erişim ve geçiş kontrolü sağlar. Kompakt kasa tasarımıyla, estetiğin ve şıklığın önemli olduğu montaj alanları için mükemmel bir çözüm sunar.

Açıklama

Optik Turnike T-100C

Optik Turnike T-100C Engel kol hareketi, PLC kontrollü Fırçasız DC motor tarafından sağlanır. Turnike içerisindeki sensörler ile geçiş kontrol senaryo kontrolü sağlanır. Ziyaretçi kartı okutulduğunda kanatlar açılır. Ziyaretçi aradan geçerken sensör algılayıcıları kartı okutan kişinin geçmesine izin verir, arkadan kartını okutmadan bir kişinin daha geçmesi durumunda kanatları aniden kapanır ve alarm çalar.

Ancak ani kapanma esnasında kaçakta olsa insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

Optik Turnike T-100C Hızlı Geçiş Turnikeleri genel olarak koridor oluşturarak kullanılır. Tek kanatlar Master / Başlangıç Birimi veya Slave / Sonlandırıcı Birimi çalışma yapılandırması ile 550 mm genişliğinde standart geçiş alanı oluşturur.

Çift Kanatlar ise Slave / Yan Merkez Birimi çalışma yapılandırması ile iki koridorda 550 mm genişliğinde standart geçis alanı olusturur. Hibrit Kanatlar Slave / Yan Merkez Birimi çalışma yapılandırması ile bir koridorda 550 mm genişliğinde normal geçis alanı, diğer yan koridorda 900 mm genişliğinde engelli geçiş alanı oluşturur.

Engelli Kanatlar ise Slave / Sonlandırıcı Birimi çalışma yapılandırması ile 900 mm genişliğinde engelli geçiş alanı oluşturur.Optik Turnike T-100C

Optik turnikelere biometrik okuma sistemleri (Kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi, iris okuma) entegre edilerek tanımlı adilo kişilerin geçişleri sağlanabilmektedir. Ayrıca geçiş yapan ziyaretçilerin sayıları ve geçiş yapılan saat raporları alınabilir.

Adilo Bilişim PDKS Yazılımı (Personel Devam Kontrol Sistemi) geçiş yapan personel bilgilerini rapor halinde sunabildiği gibi giriş-çıkış bilgileri ile tek tuşla bordrolama da yapabilmektedir.

Tüm Adilo Bilişim Optik Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Optik Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Turnike Sistemleri hakkında detaylı

teknik bilgi veya fiyat bilgisi

almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

Özellikler

Malzeme Ana Kasa: AISI- 304 - Paslanmaz Çelik Kanat: 15 mm pleksiglas Üst Kapak: Pleksiglas üzeri 10mm temperli siyah camdan
Standart Boyutlar 30 x 100 x 98 cm ( W x L x H )
Enerji / Çalışma Voltajı 110 - 240V AC 50/60 Hz (+/- %10) 24V DC
Kontrol Sistemi Bütün inputlar Optokuplör korumalıdır. Kuru kontak ile kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ile uyumlu çalışabilme.
Sürücü Sistemi Fırçasız DC Motor
Elektronik Kontrol Ünitesi PLC kontrol ünitesi
Geçiş Hızı 20 Kişi - Geçiş / Dakika / Normal Standart
Çalışma Isısı -20° C / + 68° C
IP Sınıfı IP 44
Geçiş Yolu Adedi Double Ünite
Kanat Hareketi Gövde İçine Gizlenen Yelpaze Kanat Sistemi
Geçiş Göstergesi Geçiş Serbest - Yeşil Geçiş Kapalı - Kırmızı Bekleme Modu - Mavi
<< Sayfaya Geri Dön