Optik Turnike T-401

Optik Turnike T-401

Optik Turnike T-401 bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Açıklama

Optik Turnike T-401

Optik Turnike T-401 bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Hızlı Geçiş Turnike mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Optik Turnike de ziyaretçi geçişi

sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verir. Arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda alarm çalar ve güvenliği ikaz eder.

Tüm Adilo Bilişim Optik Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Optik Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Adilo Bilişim Turnike Sistemleri hakkında detaylı

teknik bilgi veya fiyat bilgisi

almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

Özellikler

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.
Kasa AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: Siyah paslanmaz.
Kanat Yok.
Üst Taban 10 mm siyah temperli cam. Opsiyonel: Ahşap.
Fonksiyonlar Mikroprossesör kontrol ile iki yönlü çalısma ve üst seviye sensörleri sayesinde yan yana, ard arda ve tersten geçişleri algılama ve sesli / sessiz alarm. Hafıza özelliği sayesinde geçiş esnasındaki izinleri hafızada tutarak bekleme olmadan çok hızlı giriş ve çıkış yapılmasını sağlar.
Algılama Sensörleri Her koridorda 10 adet karşılıklı sensör. Opsiyonel: 16 adet karşılıklı sensör.
Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile turnike acil mod konumuna geçer ve kanatlar açılır. Opsiyonel: Enerji kesintisinde akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer (Fail Safe).
Güvenlik Seviyesi Müşteri isteğine göre tanımlanabilen 4 adet güvenlik seviyesi ayarı ile kaçak, tersten ve yetkisiz her türlü geçiste turnike, bu geçişleri sesli /gizli bildirim yaparak veya engelleyerek sağlar.
Geçiş Hızı ~60 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 50-150 cm
Ağırlık ~47 kg (Tekli kanat)
Güvenlik Seviyesi Caydırıcı.
Kullanım Alanları İç ortam kullanımlarına uygundur.
<< Sayfaya Geri Dön