Tam Boy Turnike LTF 600

Tam Boy Turnike LTF 600

Tam Boy Turnike LTF 600

Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Açıklama

Tam Boy Turnike LTF 600

Tam Boy Turnike LTF 600 iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Tam Boy Turnike LTF 600 biometrik okuma sistemleri (Kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi, iris okuma) entegre edilerek tanımlı kişilerin geçişleri sağlanabilmektedir. Ayrıca geçiş yapan ziyaretçilerin sayıları ve geçiş yapılan saat raporları alınabilir.

Adilo Bilişim PDKS Yazılımı (Personel Devam Kontrol Sistemi) geçiş yapan personel bilgilerini rapor halinde sunabildiği gibi giriş-çıkış bilgileri ile tek tuşla bordrolama da yapabilmektedir.

Tam Boy Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Turnike Sistemleri hakkında detaylı teknik bilgi veya fiyat bilgisi almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

Özellikler

Çalışma Her iki yöne ayarlanabilir manuel geçiş. Opsiyonel: Motorlu
Kasa 1.5 mm kalınlığında farklı renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya. Opsiyonel: AISI 304 kalite paslanmaz çelik.
Haraketli Kapılar 4+4+2 mm lamine cam ve istenilen tonda film kaplama.
Fonksiyonlar Ağırlık sensörü bağlantısı (RS 232). RS 485 ile bilgisayarla kontrol edilebilme. 4 adet okuyucu bağlantısı için kontak girişi. Hatalı ve yasak giriş çıkışlarda otomatik tahliye edebilme. Her iki yön için geçiş bilgisi.
Mekanizma Servo motor kontrollü ve 12 bit açısal encoder.
Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile geçişin her iki yöne otomatik olarak açılması sağlanır.
Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz
Çalışma Sıcaklığı 0° / +55°
Geçiş Hızı ~5-8 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 53 cm
Ağırlık ~400 kg
İndikatör Her iki yönde standart.
Opsiyonlar Boy sensörü.
<< Sayfaya Geri Dön