Tam Boy Turnike AKT-402-D

Tam Boy Turnike AKT-402-D

Tam Boy Turnike AKT-402-D

Metro, ticaret merkezleri, özel bürolar, stadyumlar, cezaevleri, hükümet ve sanayi binaları ya da  Askeri Üsler gibi yerlerde yoğun kullanım ve kalabalıkların üstesinden gelme konusundaki yeteneği ile kendini kanıtlamış

 

Açıklama

Tam Boy Turnike AKT-402-D

Kenar köşeleri genel hatları ile satine edilmiş dış dizayn yapıya sahiptir. Turnike içerisindeki diğer tüm parçalar korozyona karşı dayanıklı mamülden imal edilmektedir ve elektriksel ve mekanik güvenlik sağlanmaktadır. Turnike geçiş engellemesi 90° aralıklı, kontrollü dönen kollar ile sağlanmaktadır. Zor hava şartlarına uyumu test edilmiş olan tam boy turnike modellerimiz, özel olarak üretilmiş mekanizması sayesinde Vandalizm’e karşı korumalı olarak üretilmektedir.

Dikenli Tel ve Jiletli Tel opsiyonları ile güvenlik konumunun daha yüksek seviyeye ulaşması sağlanır. Proje detayına göre Jeton Kabini ve Geçiş Kontrol Kartlı Sistem Uygulamaları gibi özel kabin üretimi yapılmaktadır.

Tam Boy Turnike AKT-402-D biometrik okuma sistemleri (Kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi, iris okuma) entegre edilerek tanımlı kişilerin geçişleri sağlanabilmektedir. Ayrıca geçiş yapan ziyaretçilerin sayıları ve geçiş yapılan saat raporları alınabilir.

Adilo Bilişim PDKS Yazılımı (Personel Devam Kontrol Sistemi) geçiş yapan personel bilgilerini rapor halinde sunabildiği gibi giriş-çıkış bilgileri ile tek tuşla bordrolama da yapabilmektedir.

Tüm Adilo Bilişim Tam Boy Turnike AKT-402-D TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Tam Boy Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Turnike Sistemleri hakkında detaylı teknik bilgi veya fiyat bilgisi almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

Özellikler

Malzeme Ana Gövde: DKP Sac üzeri boya Kollar: 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Standart Boyutlar 205 x 130 x 220 cm ( W x L x H )
Rotor Sistemi Turnike geçiş engellemesi 90° aralıklı kontrollü dönen kollar ile sağlanmaktadır
Hareket Kontrolü Merkezleme ve yumuşak hareket etme sistemi yay ve hidrolik mekanizma ile gerçekleşir.
Enerji / Çalışma Voltajı 110 - 240V AC 50/60 Hz (+/- %10) 24V DC
Kontrol Sistemi Bütün inputlar Optokuplör korumalıdır. Kuru kontak ile kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ile uyumlu çalışabilme.
Geçiş Yönü Giriş - Çıkış. Çift yönlü sistem kontrolü.
Geçiş İkaz Durumu Giriş Göstergesi / Çıkış Göstergesi ( Yeşil / Kırmızı )
Geçiş Hızı 33 Kişi - Geçiş / Dakika / Normal Standart
Geçiş Yolu Adedi Double Ünite
Çalışma Isısı -20° C / + 50° C
IP Sınıfı IP 54
<< Sayfaya Geri Dön