Tam Boy Turnike LTF 413SG

Tam Boy Turnike LTF 413SG

Tam Boy Turnike LTF 413SG

Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Açıklama

Tam Boy Turnike LTF 413SG

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Tam Boy Turnike LTF 413SG biometrik okuma sistemleri (Kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi, iris okuma) entegre edilerek tanımlı kişilerin geçişleri sağlanabilmektedir. Ayrıca geçiş yapan ziyaretçilerin sayıları ve geçiş yapılan saat raporları alınabilir.

Adilo Bilişim PDKS Yazılımı (Personel Devam Kontrol Sistemi) geçiş yapan personel bilgilerini rapor halinde sunabildiği gibi giriş-çıkış bilgileri ile tek tuşla bordrolama da yapabilmektedir.

Adilo Bilişim Tam Boy Turnike LTF 413SG  TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Tam Boy Turnike Fiyatları

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik ürün ve çözümler sunmaktayız.

Turnike Sistemleri hakkında detaylı teknik bilgi veya fiyat bilgisi almak istediğinizde, alanında uzman danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Adilo Bilişim İletişim

Özellikler

Çalışma Her iki yöne ayarlanabilir manuel geçiş. Opsiyonel: Motorlu
Kasa 1.5 mm kalınlığında AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: AISI 316 kalite. Farklı renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya.
Rotor Sistemi AISI 304 kalite paslanmaz çelik. İki adet tek kollu rotor ve 10’ar adet paslanmaz çelik kollar.
Fonksiyonlar Otomatik kapanma. Geçiş süresi ayarlanabilme. Ayarlanabilen sesli uyarı.
Mekanizma Sertleştirilmiş çelik ve çinko kaplama. Fail safe (Enerji kesintisinde kollar serbest). Opsiyonel: Fail lock.
Acil Durum Modu Acil durumda manuel buton veya yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile acil mod konumuna geçer ve kanatlar daha önce ayarlanan yönde otomatik olarak açılır.
Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz
Çalışma Sıcaklığı -20° / +70° Opsiyonel: Isıtıcı ile -50°
Geçiş Hızı ~8 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 129 cm
Ağırlık ~245 kg
İndikatör Her iki yönde standart.
Aksesuar Isıtıcı. İç aydınlatma. Paslanmaz çelik okuyucu aparatı. Sayaç. 2”li buton ünitesi. Uzaktan kumanda ünitesi. Paslanmaz çelik alt tabla (plate). RS232 / RS485 / LAN Haberleşme Birimi.
<< Sayfaya Geri Dön