Hepsi Swing Gate Turnikeler

Swing Gate Turnike WMC1

Swing gate turnikeler, geçiş kontrolü sağlamak için tasarlanmış bir sistemdir. Adını, açılıp kapanabilen bariyer kapılarından alır. Swing gate turnikeler, manyetik kart, RFID okuyucu, yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu veya barkod okuyucu gibi kimlik doğrulama teknolojileri ile entegre edilebilir.

Swing gate turnikeler, özellikle ofis binaları, alışveriş merkezleri, havaalanları, oteller, müzeler ve stadyumlar gibi farklı alanlarda kullanılırlar. Bu turnikeler, yalnızca geçiş izni olan kişilerin geçiş yapmasına izin verirken, geçiş izni olmayanların girişini engellerler. Swing gate turnikeler, diğer turnike sistemleri gibi geçiş kontrolü ve güvenlik sağlama amaçlı kullanılır.

Swing gate turnikeler, genellikle estetik bir tasarıma sahiptirler ve çevreye uyumlu renklerde üretilebilirler. Bu nedenle, mekana estetik bir görünüm kazandırırlar. Ayrıca, swing gate turnikeler, hızlı bir geçiş kontrolü sağlamalarının yanı sıra, sessiz bir çalışma özelliği ile de dikkat çekerler.

Swing gate turnikelerin bazı modelleri, acil durumlarda panik barları kullanarak bariyer kapısını açma imkanı sunarlar. Bu da insanların güvenliğini sağlarken, mekanın güvenliğinden ödün vermeden acil durumlarda hızlı bir çıkış sağlar