Tripod Turnike TRP-303D

Tripod Turnike TRP-303D

Tripod Turnike TRP-303D Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen TRP-303D Tripod Turnike , paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir.

Açıklama

Tripod Turnike TRP-303D

Tripod Turnike TRP-303D müşteri talepleri gözetilerek tek gövdeye iki mekanizma yerleştirilmiştir. Üzerine proximity, manyetik veya biometrik okuyucular kolayca entegre edilebilmektedir.

Access control sistemi

Tripod Turnikeler (Yüz tanıma, Parmak izi okuyucu, Kart okuyucu, İris okuyucu) ile uyumlu çalışabilmektedir.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen Tripod Turnike TRP-303D , paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir. Mekanizmanın en büyük avantajı mandal yataklarının gövdeye monoblok olmasıdır. Bu sayede darbeli çalışan turnike mekanizmasında gevşeme ve çözülme olmaz.

Kollu Turnike Sistemleri

elektromekanik mekanizma sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılabilir.Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir.Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

Tüm Adilo Bilişim Tripod Turnikelerinin TSEK, ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Projeleriniz için sizlere doğru hizmet verebilmek adına turnike sisteminin uygulanacağı alana ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktayız. Adilo Bilişim Turnike Sistemleri hakkında detaylı teknik bilgi veya fiyat bilgisi almak için 0212 221 03 20 den satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

Özellikler

Çalışma Her iki yönde ayarlanabilir manuel geçiş.
Kasa Çift ayaklı, düz kapak AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: AISI 316 kalite.
Göbek ve Kollar CNC ile işlenmiş alüminyum döküm göbek ve polisajlı Ø40×2.5 mm alüminyum kollar. Opsiyonel: Paslanmaz çelik kollar.
Fonksiyonlar Geçiş bilgisi (NC: Normalde Kapalı veya NO: Normalde Açık), geçiş süresi ayarlanabilme, hafıza modu, sesli uyarı, ayarlanabilir geçiş yönü.
Mekanizma AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Fail safe (enerji kesintisinde kollar serbest) Opsiyonel: Fail Lock.
Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile kollar başa döner. Opsiyonel: Düşen kol.
İndikatör Her iki yönde yönlendirme ledleri. Opsiyonel: Üst kapak.
Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz
Güç Tüketimi Geçişlerde 7.6W, beklemede 8.2W
Çalışma Sıcaklığı -10° / +70° Opsiyonel: Isıtıcı ile -40°
Geçiş Hızı ~50 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı 45-50 cm
Ağırlık ~52 kg
<< Sayfaya Geri Dön