Yarım Boy Turnike

YARIM BOY TURNİKE

Güvenliğiniz Daima En Üst Seviyede

Yarım boy turnike, hem iç hem de dış mekan uygulamalarında temel düzeyde, güvenlik sistemlerine çeşitli çözümler sunar. Yaygın olarak kullanılan bu turnike kapısı, kılavuz çitler, ortadaki döner sütun ve kanatlardan oluşur.

Yarım boy turnike erişim kontrol sisteminin tipine bağlı olarak, metal veya cam kanatlar, üç veya dört tünel kapı modifikasyonu, dış veya iç uygulama arasında seçim yapabilirsiniz. Adilo Bilişim yarım boy turnikeler çift yönlü ve otomatiktir. Açık konumun bekleme süresi erişim kontrol sisteminden ayarlanabilir veya kontrol paneli ile yönetilebilir.

ADL-1250 Yarım Boy Turnike
ADL-1250 Yarım Boy Turnike

24 V DC selenoidler ile; kilitleme selenoidler çekili iken gerçekleşir. (Panik durumunda sistem enerjisi kesilerek Turnike her iki yönde geçişe açık hale gelir)

ADİLO BİLİŞİM

ZİYARETÇİ AKIŞINI KONTROL ALTINA ALIN

yarım boy turnike

 

Ziyaretçi akışını izlemek veya gerekli konum üzerinden geçiş trafiğini yönetmek için mükemmel bir yol sunar.

Son teknoloji özelliklere sahip Yarım Boy Turnike mevcut herhangi bir güvenlik sistemine kesintisiz olarak entegre edilebilir.

YARIM BOY TURNİKE İLE KOLAY BİYOMETRİK ENTEGRASYON

Yarım boy turnike, çeşitli tesislere ve kapalı alanlara erişimi kontrol etme ihtiyacının cevabıdır.

Ürünlerimiz tüm kullanıcıların kontrol sistemleri veya ziyaretçi yönetim sistemiyle uyumluluk sağlar. Biyometri, parmak izi okuyucu, yüz tanıma veya RfiD kartlar gibi farklı doğrulama sistemleri ile entegre edilebilirler.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır.

Kapı sistemi olarak da adlandırabileceğimiz bu sistem ihtiyaca yönelik hazırlanan yazılım ve ek güvenlik cihazları kullanılarak daha kapsamlı kullanıma uygun hale getirilebilmektedir.

Çeşitli modlar da kullanılan turnike sistemleri tek yönlü veya çift yönlü olarak çalışabilir.

Kontrollü geçiş modun da geçerli bir kimlik sunulduğunda geçişe izin verirken kilitli moda alındığında geçerli bir kimlik sunulsa dahi geçişe izin vermez. Gerektiğinde turnikelere zaman sınırlaması konulabilir, geçiş yapacak kişilere sınırlama getirilebilir.

Belli alanlara erişimi kontrol etmek için giriş çıkış sayısı raporlanabilir.