Turnike Sistemleri

TURNİKE SİSTEMLERİ GÜVENLİ KAPILARDIR.

Belirlenen alanlarda turnike sistemleri tek kişilik güvenli geçişler sağlar.

Turnike sistemleri bir kişinin belirlenen alana tek seferde geçmesine izin veren bir kapı şeklidir.Turnike sistemi amacı belirlenen alanlar da giriş çıkışları kontrol altına almak, güvenli geçiş trafiği oluşturmak, özel alanlara girişleri sınırlamak, ücretli geçiş kapıları oluşturmak ve gerek duyulduğunda tüm bu verilerin raporlarını almak.

Hem misafirlerin hem personellerin hakkında veri toplamak isteyen aynı zamanda güvenli geçiş kapıları oluşturmak isteyen bir çok kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır. 

Adilo Bilişim turnike sistemleri güvenlik sektöründe kendini kanıtlamış markaların güvenilir, dayanıklı ve kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır.Ürünlerimiz müşterilerimizin güvenlik, verimlilik ve mimari yapısını desteklemektedir.

TRİPOD TURNİKE

Kollu turnike modellerin buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

YARIM BOY TURNİKE.

Yarım boy turnike modellerin buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

OPTİK TURNİKE

Optik turnike modellerin buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

TAM BOY TURNİKE

Tam boy turnike modellerin buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

SWİNG GATE TURNİKE

Swing gate turnike modellerin buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

TURNİKE AKSESUARLARI

Turnike aksesuarlarını buradan inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

TRİPOD TURNİKE

Tripod Turnike belde yüksekliğe sabit bir kol bariyeri sahiptir.

Tripod turnike geleneksel seçimdir. Belde yüksekliğe sabit bir kol bariyeri vardır, bu da bir kullanıcı yetkilendirildikten sonra döner ve girişe izin verir. Bu Turnike Sistemleri Çalışanların erişim kontrolünden lobi girişlerine kadar birçok uygulamada dayanıklı ve esnek bir seçenek.

OPTİK TURNİKE

Tripod Turnike belde yüksekliğe sabit bir kol bariyeri sahiptir.

Optik turnike şu anda mevcut olan Turnike Sistemleri arasın da teknolojik olarak en gelişmiş giriş kontrol sistemidir. Kişileri hızlı bir şekilde tanımlamak ve kayıtları kaydetmek için bir kızılötesi ışın kullanırlar. Optik turnike genellikle, güvenlik ve pasifliğin olduğu, otel lobileri veya kurumsal binalar da kullanılır.

SWING GATA TURNİKE

Tripod Turnike belde yüksekliğe sabit bir kol bariyeri sahiptir.

Bel yüksekliğinde otomatik motorlu turnikeler, erişim yönetimi ve yayalar için kamu tesislerinde ideal bir çözümdür. Bu turnike sistemleri cam veya metal kanatlarla birlikte gelir ve kanatların otomatik dönüşüne sahiptir. Ayrıca erişim kontrol sistemleri ve acil durum alarm sistemleri vb. İle entegre edilebilirler.

BOY TURNİKE

Tripod Turnike belde yüksekliğe sabit bir kol bariyeri sahiptir.

Tam boy turnikeler genellikle 7 ft boyunda dururlar ve bu nedenle geleneksel bel-yükseklik sistemlerinden daha fazla fiziksel güvenlik sunarlar. Döner kapı, trafik akışını kontrol eder ve tek veya iki yönlü olabilir. Tam boy turnike iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. 

Turnike Sistemi Nedir

Turnike Sistemleri Kapı sistemi olarak da adlandırabileceğimiz bu turnike sistemleri ihtiyaca yönelik hazırlanan yazılım ve ek güvenlik cihazları kullanılarak daha kapsamlı kullanıma uygun hale getirilebilmektedir.

Çeşitli modlar da kullanılan turnike sistemleri tek yönlü veya çift yönlü olarak çalışabilir.Kontrollü geçiş modun da geçerli bir kimlik sunulduğunda geçişe izin verirken kilitli moda alındığında geçerli bir kimlik sunulsa dahi geçişe izin vermez.

Gerektiğinde turnikelere zaman sınırlaması konulabilir, geçiş yapacak kişilere sınırlama getirilebilir. Belli alanlara erişimi kontrol etmek için giriş çıkış sayısı raporlanabilir.

Turnike sistemleri kart okuyucu, parmak izi okuyucu, şifreli okuyucu ve yüz tanıma cihazları monte edilebildiği gibi buton ya da uzaktan kumanda bağlanarak da geçişler güvenli bir şekilde sağlanabilmektedir

Turnike sistemi fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz lütfen.