Tripod Turnike

Turnike Sistemleri İle Güvenli Geçişler Sağlayın

TRİPOD TURNİKE

Kompak tasarıma sahiptir ve güvenilir bir mekanizmayla çalışır.

Tripod turnike için kalabalığın geçişini organize eden sağlam, güvenilir ve ekonomik geçiş kapıları da diyebiliriz.
Kompak tasarıma sahip ve güvenilir bir mekanizmayla çalışır.

Bu kapılar kalabalığı tek yönlü trafiğe ayarlanabildiği gibi çift yönlü geçişe de izin verebilir. Bunlarla birlikte giriş yapan kişi sayısının bilgisi de raporlanabilir.

Turnikelerimiz paslanmaz çelik yapı ile mevsimsel hava şartlarına ve zorlu koşullara uygun olup iç-dış ortamda tercih edilir. Yoğun geçiş tarafiğine ve darbelere dayanıklılığı ile uzun ömürlüdür.

Tripod turnike yönetim, operasyonel gereksinimleri karşılamak için günün belirli saatlerinde etkinleştirmek üzere belirli modları programlanabilir.

Örneğin, daha fazla turnike, çalışanların işe geldiği sabah saatlerinde sadece giriş olarak ayarlanabilir ve daha sonra çalışanların ayrıldığı öğleden sonra sadece çıkışa geçilebilir. Turnike geceleri ve tesisin kapalı olduğu hafta sonları da kilitlenebilir. Turnike modları genellikle erişim kontrol sistemi veya daha gelişmiş turnikeler için tesis ağındaki bir uygulama kullanılarak uzaktan kontrol edilir.

TRP-323D
TRP-323D

Tripod Turnike TRP-323D

TRP-313D
TRP-313D

TRP-313
TRP-313

Tripod Turnike TRP-313 iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir.

TRP-303E
TRP-303E

Tripod Turnike  TRP-303E silindirik ayak tasarımı ve eğimli ayak üstleri ile bankalar, holdingler ve plazalar gibi dekorasyonun ön planda olduğu mekanlara değer katar.  

TRP-303AS
TRP-303AS

Tripod Turnike TRP-303AS diğer modellere göre daha ince kasası sayesinde kısıtlı alanlarda daha fazla sayıda turnikeden yararlanmasını sağlamak amacı ile üretilmiştir.Açılı kapağı sayesinde üzerine proximity, manyetik veya biometrik okuyucular [...]

TRP-303S
TRP-303S

Tripod Turnike TRP-303S diğer modellere göre daha ince kasası sayesinde kısıtlı alanlarda daha fazla sayıda turnikeden yararlanabilmeyi sağlamak amacı ile üretilmiştir. Üzerine proximity, manyetik veya biometrik okuyucular kolayca entegre edil [...]

TRP-303A
TRP-303A

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacak sa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. [...]

TRP-303D
TRP-303D

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen TRP-303D Tripod Turnike , paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir.

TRP-303
TRP-303

Tripod Turnike TRP-303 Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir. [...]

Tripod Turnike ile Kolay Biyometrik Entegrasyon

Parmak izi okuyucu, Yüz Tanıma, İris tanıma …

Tam bina güvenliği için alarm sistemleri ve CCTV kameralarla da entegre edilebilir. Örneğin, bir çalışan veya misafir turnike yoluyla binanıza girdiğinde, güvenlik kamerası giriş anında otomatik olarak fotoğraf çeker.

Bir tesiste fiziksel güvenliği artırmak için seçenekler düşünülürken, turnikeler listenin en üstünde olmalıdır. Turnikeler güvenliği artırır ve tesis erişim kontrolü ve ziyaretçi yönetim sistemleriyle kolayca entegre olur. Birden fazla tip, özellik ve seçenekle turnikeler, günümüz modern iş tesislerinin gereksinimlerini kolayca karşılar ve güvenliğini artırır.

Tripod turnike girişe izin vermek için dönen bel yüksekliğine monte edilmiş bir tripod bariyer kolundan oluşur. Kollu turnikeler geleneksel seçimdir. Çalışan erişim kontrolünden lobi girişlerine kadar birçok uygulamayı barındıran dayanıklı ve esnek bir seçenektir.

Tripod turnike, tesislere barkodlar, manyetik şerit, kartlar (RFID / NFC) veya biyometri okuyucular (parmak izi, yüz tanıma, iris okuyucu … ) dahil olmak üzere giriş yetkisi vermek için hemen hemen her türlü sistemi kullanma seçeneği sunar.

Popüler Turnike

ÖZELLEŞTİREBİLİR TASARIM

Tripod turnike

3 kollu turnike

Düşük güç tüketimi ve yüksek güvenilirlik ile kompak ve uygun maliyetli.

Geniş ve sabit bir insan akışı olduğu her yerde iç ve dış kullanım için uygundur. Tripod Turnike tasarımı ile yerden tasarruf sağlayan, güvenilir ve düşük maliyetli çözümler içerir. Kurulum ve servis bakımı kolaydır. En popüler güvenlik turnike tipi olan tripodlar, çok çeşitli proje ve tesis türlerinde kullanılır.

En İyi Güvenlik Performansı

Tripod Turnike Nerelerde Kullanılır?

Tripod turnike

Tripod turnike

Endüstriyel alanlar,  spor salonları, toplu taşıma istasyonları (Metro, metrobüs, tren, iskeleler), Mağazalar, Holdingler, Fabrikalar, Hava Alanları, Siteler, Kongre salonları, Devlet kurumları gibi yoğun geçişin olduğu, güvenli geçişin sağlanmak istendiği tüm kamu kurumlarında, kuruluşlarda ve özel yaşam alanlarında kullanılabilir.

Hangisinin sizin için en iyi çözüm olduğundan emin değil misiniz? Profesyonel destek ekibimiz, tüm güvenlik ve entegrasyon ihtiyaçlarınız için hangi seçeneklerin doğru olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir. İlk bilgi paylaşımı için bugün bizimle iletişime geçin. 0212 221 03 20