Swing Gate Turnike

Salıncak Kapısı Turnike[/ h2_heading]

Swing gate turnike sistemleri ile günlük hayatta; kamu kurum ve kuruluşlarında, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, restoranlarda, spor ve eğlence tesislerinde, bankalarda, ofis ve yönetim binalarında, plazalarda, stadyumlarda vb. bir yerin giriş alanlarında karşılaşmaktayız. Turnike sistemleri ile resepsiyon ve giriş görevlilerinin işleri kolaylaşmakta, erişim kontrolü ve güvenlik en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Adilo Bilişim‘in hızlı, güvenli ve kullanımı kolay ileri teknolojiye sahip turnikeleri eşsiz fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır. Turnike sistemleri standart özellikleri ile sınırlı değildir, birçok değişik modda kullanılabilmektedir. Adilo Bilişim turnike yazılımları Swing Gate Turnikelere uygulanarak ihtiyaca yönelik benzersiz özellikler ile kişisel hale getirilmektedir.

Swing gate turnike sistemleri kullanım alanları
Kullanım alanları olarak yemekhane, üye-çalışan takip, öğrenci takip, vip geçişi, engelli geçişi, alan sınırlandırma vb. birçok alanlarda misafir, çalışan, engelli geçişi gibi pek çok alanda girişlerin sağlanmasında en çok tercih edilen ekipmanların başında gelmektedir.
Swing gate turnike sistemleri motorlu ve motorsuz olarak iki çeşide ayrılmaktadır. Motorlu Swing gate turnike sistemleri bozuk para, barcode, jeton, mifare, proximity okuyucu, parmak izi okuyucu gibi giriş kontrol panelleri ile uyumlu olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Özel ya da kamu kurum ve kuruluşlarında geçiş için kullanılan turnike sistemleri genelde tripod turnikeler, optik turnikeler, swing gate ve küpeşte gibi isimlerle adlandırılmaktadır.

[foogallery id = “4526”]

Adilo Bilişim Swing Gate Turnike Sistemleri isteğe göre çift yönlü olarak kullanılabilmektedir. Sistemin ergonomisi, hem giriş şeklinde hem de çıkış yönü aktif edilerek de çift yönde kullanılmaya olanak sağlamaktadır. Giriş ve çıkışlarda yoğunluğun yaşandığı durumlarda, çıkışların serbest tutulması amacıyla tek yönlü de kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu geçişler kullanıcının tercihlerine göre kontrollü ya da serbest geçiş şeklinde olabilmektedir.

Geçiş kontrolünü ve erişimini sağlamak amacıyla kullanılan turnike sistemi seçimleri isteğe göre güvenlik sistemleri birbirleri ile paralel şekilde çalıştırılabilmektedir. Adilo Bilişim Turnike sistemlerinde müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre turnikelerin üzerine kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları donanımları monte edebilmektedir. Farklı turnike sistemleri ile işletmelerde giriş-çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi birçok yer güvenle kontrol altına tutulabiliyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulamalarıyla yetki sahibi olmayan kişilerin belirli alanlara olan erişiminin engellenmesi amacıyla da kullanılıyor.

Yangın, deprem, elektrik kesintisi gibi durumlarda swing gate turnike sistemleri serbest geçişe olanak vermekte ve can güvenliği açısından son derece güvenlidir.

Adilo Bilişim‘in amacı eşsiz müşteri hizmetleri ile erişim kontrol sistemleri için en kaliteli ve ileri teknolojiye sahip ürünleri müşterilerine sunmak olmuştur. Tüm kurum ve kuruluşlara özel çözümler üreten Adilo Bilişim uzman ve gerçekçi kadrosuyla güvenliğinizi üst seviyeye taşımaktadır. Satış ve montaj sonrasında teknik ekibi ile verdiği destek problemsiz geçiş kontrol sağlama olanağını da sağlamaktadır.

Ücretsiz keşif talebi ve bilgi almak için 0212 221 03 20 den Adilo Bilişim’e ulaşabilirsiniz.