Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Adilo Bilişim, güvenliğin ciddiyetinin bilincin de sürekli gelişen teknoloji ile yenilikçi hizmet anlayışını birleştirerek, oluşan ihtiyaçları gidermek için 20 yıllık sektör deneyimin ardından 2015 yılında kurulmuştur.Hata ve eksikleri affetmeyen bir sektör de hizmet verdiğimizin deneyimine sahibiz. Bu bağlam da kaliteyi sadece kullandığımız ürünler de değil biza hayat güvenliğini emanet eden müşterilerimize sunduğumuz hizmette de hissettiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki önce güven gelir.

Yıllardır hizmet verdiğimiz Güvenlik Sistemleri sektörün de rakabetin müşterilerimiz için daha güvenli bir yaşam alanı sağladığını biliyoruz ve bunu en büyük motivasyonumuz olarak görüyoruz. Sunduğumuz her hizmetin ulusal ve uluslararası arenada rakiplerimize yol gösterici bir ışık olacağının, hizmet çıtasının artması ile sektöre daha çok katkı da bulunacağımıza inanıyoruz.

VİZYON

Birlikte çalıştığımız yüzlerce ulusal ve uluslararası şirketler için hizmet kalitemizi arttırmak ve en üst seviyeye taşımak. Adilo Bilişim kaliteli hizmet anlayışı ve ürünlerinden daha çok insanın yararlanmasını sağlamak ve uluslararası pazarda daha etkin rol almak. Hizmet verdiğimiz sektör de daima en yenisini piyasaya sunmak.

Ayrıca yerli üretimin öneminin farkında olarak güvenlik sistemleri sektöründen daha fazla yerli ürün üreterek dünya pazarına sunarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek öncelikli hedeflerimizdir.

MİSYON

20 yılı aşkın süredir hizmet deneyimi sahip olduğumuz Güvenlik Sistemleri sektörün de öncelikli misyonumuz, can ve mal güvenliğini önemsediğimiz müşterilerimizin beklentilerini , kalite ve güvenden ödün vermeden karşılamak. Her gün büyümeye devam ederek yürüdüğümüz bu yolda, ne kadar büyük olursa olsun yerimiz müşterilerimizle iyi bir ilişkinin değerini asla feda etmeyiz.

Deneyimli, iyi eğitim almış, sektörle ilgili bütün bilgi ve beceri donanımına sahip uzman kadromuzla, esas amacımız olan kaliteli hizmetimizi tüm dünyaya yaymak, örnek gösterilen seviyede daima kalmak.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

 • İhtiyaca yönelik çözümler

  Tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için özel çözümler üretiyoruz.

 • Üretici Güvenirliği

  Satışını yaptığımız cihazların üreticisi yada ana distribütörüyüz

 • Geniş bayi ağı

  Türkiye nin her yerine bayilerimiz vasıta ile hizmet verebiliyoruz.

 • Teknik Servis

  Her türlü geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri ile ilgili kurulum ve teknik servis hizmeti. Uzman ekibimizle müşterilerimizin hep yanındayız.

 • İleri Teknolojiye sahip ürünler

  Müşterilerimize son teknoloji güvenlik çözümleri sunuyoruz.

 • Kişiye özel yazılım ve cihaz çözümleri

  Firmalara özel yazılımlar ve cihazlar geliştirebiliyoruz

 • Anın da destek

  Uzak bağlantı programları ile sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz.

 • Web Tabanlı Çözümler

  Programlarımızı web üzerinden bulunduğunuz her ortamda kullanabilirsiniz

ÜST DÜZEY GÜVENLİK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim