Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri güvenliğinizi sağlamak için harika bir başlangıç.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan Güvenlik Kamera Sistemleri Evinizi, iş yerinizi ve kişisel değerli eşyalarınızı korumak için büyük kolaylıklar. Adilo Bilişim artık güvenlik teknolojisi temel taşlarından biri olan Güvenlik Kamera Sistemleri ile birlikte kaliteyi açtı.

İyi bir dış mekan güvenlik kameraları, herhangi bir akıllı ev cihazının bulunduğu, gelişmiş kamera teknolojisi ile birleştirir, orada her zaman evinize göz kulak olabilirsiniz. Güvenlik kameraları yapmak için iyi bir seçim, hareket algıladıklarında, gece safrası HD kalitesinde kayıt yapabilecek ve her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde oluyor.

Eve kamera sistemi kurmak istiyorum ? diyorsanız;

Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken En İyi Güvenlik Kamerası Özellikleri

1-Yüksek çözünürlüklü (HD) video kalitesi

Kamera çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa, görüntüler o kadar net olur. İdeal olarak, en iyi görüntü için 1080p veya daha yüksek bir çözünürlük tercih etmelisiniz. Görüntüleri kaydetmek için kameranızı bir dijital video kaydediciye (DVR) bağlarsanız, kristal netliğinde fotoğraf ve videoların HD kalitesinde olmasını sağlarsınız.

2-Gece görüşü

Net gece görüşü, dış mekan güvenlik kameraları için en önemli özelliklerden biridir. En iyi ve en parlak gece manzarasını görmek için, dalga boyları boyunca parlak ışık gönderen kızılötesi (IR) teknolojisine sahip bir kamera düşünün. Bir kamerada kullanılan kızılötesi LED sayısı, dış mekan güvenlik kameranızın evinizin dışında ne olduğunu net bir şekilde gösterebileceğini belirler. En az 100 fit veya daha iyi gece görüşü olan güvenlik kameraları tercih edin. Çoğu modelde, aydınlatma koşullarına bağlı olarak kızılötesi teknolojiyi otomatik olarak etkinleştiren ve devre dışı bırakan yerleşik bir IR kesme şalteri bulunur.

3-Pan, tilt ve zoom işlevi

Uzaktan kumandalı pan, eğim ve yakınlaştırma işlevine sahip kameralar, daha geniş alanları kapsama sağlar. Kullanıcının kamerayı fiziksel olarak yeniden konumlandırmadan mümkün olan en iyi görüntüleme açısını elde etmesini sağlamak için idealdir.

4-Mobil kontrol

Yaşanacak hırsızlık olaylarında suçlunun tespitinde ve yakalanmasında önemli rol oynayan güvenlik kamera sistemleri caydırıcılık etkisi de büyüktür. Birçok yönde hayatınızda kolaylık sağlayan kamera sistemleri artık hemen her ihtiyaca ve bütçeye uygun seçenekleri bulunmaktadır.  Özel yaşam alanınızda veya şirketinizde bulunan kamera sistemleri akıllı telefon, tablet ve masa üstü bilgisayar dan canlı izleme özgürlüğü de sağlamaktadır. Sürekli kayıt, harekete duyarlı kayıt yapabileceği gibi gece görüş, day night vb. bir çok özelliği sahip kamera sistemleri oluşacak güvenlik açıklarını en az seviyeye indirmenize yardımcı olur.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ FİYATLARI

Bunun yanında güvenlik kameralarının kullanılacağı alana göre ürün seçimleri önemli olduğu kadar kullanılan ürün kalitesi, servis ağı ve teknik destek hizmeti de bir o kadar önemlidir. Bu bağlamda firmamız güvenlik kamera sistemleri uygulamayı düşündüğünüz alan için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin doğru çözüm ve bütçelerine uygun kamera sistemi fiyatları ile memnuniyetini, güvenliğini sağlamak önceliklerimiz arasındadır. Alana uygulanacak kameraların doğru konumlandırılması ve uygulanması sistem verimliliğini arttır. Bu nedenle kamera sistemi uygulamasında mutlaka profesyonel desteği düşünün.

Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi

için WhatsApp hattımızdan veya 0212 221 03 20 den bizlere ulaşabilirsiniz. Adilo Bilişim son teknolojiye sahip Kamera Sistemlerini, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle birleştirerek kusursuz güvenlik ağı kurmanızı sağlar.Hizmet sonrası alanında uzman destek ekibi ile güvenlik kamera sistemleri konusunda müşterilerinin her zaman yanındadır.