Analog HD Kameralar

Kamera sistemlerinin güvenliğimiz açısından oldukça önemli yer tutuğu artık bilinen bir gerçek, bu doğrultuda talebin artması ve gelişen teknoloji ile birlikte bir çok çeşit ve özelliğe sahip kameralar bulunmaktadır. Analog HD kameralar da yeni geliştirilmiş bir kamera sistemi olarak artık seçenekler arasında yer almakta.

Analog HD kamera nedir?

Analog HD kameralar, analog kameraların mega-piksel çözünürlüğe ulaşmasını sağlayan kamera tipidir. AHD (Analog Hd) kameralar 720p -1080p çözünürlüğe sahip görüntü elde etmenizi sağlamaktadır. Koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır.

Analog HD kamera modellerini ve teknik özelliklerini görmek için resmi tıklayabilirsiniz.

[foogallery id=”4479″]

Analog HD kameralar gerek görüntü kalitesi gerekse ekonomik fiyat seçenekleri ile kullanıcıların memnuniyet oranını yüksek kılmaktadır. Kablo mesafenin 500 metreye kadar uzatılabildiği Analog HD kameralarda görüntü kalitesinde hiçbir kayıp olmaz. Ses, video ve kontrol sinyalini yüksek kaliteyle aktaran sitem de kullanılan AHD kayıt cihazları uzaktan kumanda edilebilir, PTZ özelliğine sahip  cihazları yönetme olanağı tanıyabilir, var olan sistemlere kolayca entegre edilebilir, tüm markalarla uyum sağlayabilir.

 

Anolog HD kamera görüntü kalitesini aşağıdaki 2 resimle örnekleyebiliriz.

Analog HD kameralar  Analog HD kameralar

 

Adilo Bilişim Analog HD kameraların avantajları nelerdir?

1-Analog HD Kameralar ile yüksek çözünürlükle daha net görüntü,
Gelişmiş parlak renk ayrımı, sinyal filtreleme ve yüksek görüntü çözünürlüğü ile daha iyi görüntü performansı.

2-Sıfır gecikme,
İnternetten gerçek zamanlı izlemelerde, sıkıştırma formatının daha iyi olmasından dolayı gecikme ve video kaybı olmadan gerçek zamanlı izleme ve kayıt imkânı.

3-Analog sistem düşük maliyetle Analog HD sisteme dönüştürülebilir,
Analog HD kamera teknolojisi geleneksel CCTV Analog kamera sistemleri ile aynı alt yapıyı kullanmaktadır. Mevcut analog kamera sisteminizin DVR kayıt cihazını AHD-DVR ile değiştirerek kablolama alt yapısını değiştirmeden maliyetten tasarruf ederek AHD kamera sistemine yükseltebilirsiniz.

4-Uzun mesafeden (500m) HD görüntü aktarımı,

5-Klasik sistemle neredeyse aynı fiyata daha yüksek kalitede izleme, kayıt olanağı.

Adilo Bilişim titizlikle seçtiği son teknolojiye sahip AHD kameraları, sorunsuz, çözüm odaklı hizmeti ile müşterilerine sunarak memnuniyeti üst seviyede tutmaktadır. Hizmet sonrası alanında uzman teknik destek ekibimizle müşterilerimizin her zaman yanında olmakla birlikte yaptığımız her işin sonuna kadar arkasındayız.

Analog HD kamera sistemleri hakkında merak ettiğiniz konularda ve kamera fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 221 03 20 den bize ulaşabilirsiniz.