Tripod Turnikeler

Tripod turnikeler (Kollu Turnike) için kalabalığın geçişini organize eden sağlam, güvenilir ve ekonomik geçiş kapıları da diyebiliriz. Kompak tasarıma sahiptir ve güvenilir bir mekanizmayla çalışır. Tripod turnike kalabalığı tek yönlü trafiğe zorlayan kapılar olarak kullanabildiği gibi ücretli geçiş kapıları oluşturmak ya da geçişlere kısıtlama getirmek içinde kullanılmaktadır. Bunlarla birlikte giriş yapan kişi sayısının bilgisi de raporlanabilir.

Adilo Bilişim Tripod Turnikeleri (Kollu Turnikeler) paslanmaz çelik yapısı ile mevsimsel hava şartlarına ve zorlu koşullara göre tasarlanmış olup iç-dış ortamda kullanıma uygundur. Yoğun geçiş tarafiğine ve darbelere dayanıklı mekanizması ile uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Çift yönlü veya tek yönlü geçiş sağlanabilen Tripod Turnikeler (Kollu Turnikeler)  elektrik kesintisi durumunda kollar otomatik olarak açık duruma geçer ve geçiş sağlanır ama istenirse kullanıcı tarafından kapalı pozisyona alınabilir. Yangın ve deprem gibi acil durumlarda Adilo Bilişim Alarm sistemleri ile entegre edilebilen turnikeler alam sisteminin devreye girmesi ile otomatik olarak açık moda geçer.

Tripod Turnike (Kollu Turnike) modellerimizi resmi tıklayarak görebilirsiniz.

Tripod Turnikeler

Tripod Turnike Modelleri

 

Adilo Bilişim Tripod Turnikeleri farklı projeler için tasarlanmış özellikleri ile müşterilerinin isteklerine yönelik çözümlerle maksimum verimlilik ve memnuniyet sunmaktadır. Bu turnikeler üzerine kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma, damar tanıma ve buton monte edilebilir. Pdks sistemleri ile de entegre edilebilen turnikeler firmaların personel takiplerinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tripod Turnike Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel alanlar,  spor salonları, toplu taşıma istasyonları (Metro, metrobüs, tren, iskeleler), Mağazalar, Holdingler, Fabrikalar, Hava Alanları, Siteler, Kongre salonları, Devlet kurumları gibi yoğun geçişin olduğu, güvenli geçişin sağlanmak istendiği tüm kamu kurumlarında, kuruluşlarda ve özel yaşam alanlarında kullanılabilir.

Tripod turnike uygulamalarımızı aşağıda sunduğumuz bir kaç resimle örnekleyebiliriz.

tripod turnike 1 tripod turnike 2 tripod turnikeler

Adilo Bilişim ücretsiz keşif hizmeti ile alanında uzman ekipleri Tripod Turnikelerin uygulanacağı alanın tespitini yapıp, müşterilerinin doğru zamanda doğru ürünlerle maksimum güvenlik ve verimlilik sağlayacakları çözümler sunmaktadır.

Tripod turnike ürün çeşitleri ve fiyatları konusunda daha fazla bilgi için 0212 221 03 20 den bize ulaşabilirsiniz.